Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od wielu, wielu lat w Grzędzicach pamięta się o Seniorach, którzy są osobami wyjątkowymi i należy im się pamięć i szacunek młodszych pokoleń. Z tego to powodu 30 stycznia 2016 roku w świetlicy wiejskiej przygotowano dla nich wspaniałą uroczystość. Organizatorami tego podniosłego wydarzenia byli: Rada Sołecka, Stowarzyszenie „Grzędzice Jutra” i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II. Nie zabrakło również gości specjalnych: Wójta Gminy Stargard Pana Kazimierza Szarżanowicza i Zastępcy Wójta Pana Jerzego Makowskiego.


Wszystkich przybyłych powitała Pani Barbara Jaroszek ? Sołtys Grzędzic. Nie zabrakło atrakcji specjalnie przygotowanych na ten dzień. Uczniowie koła teatralnego grzędzickiej podstawówki zaprosili wszystkich w sentymentalną podróż. Przypomnieli jakich piosenek kiedyś słuchano, jakie sprawy zaprzątały głowy. Seniorzy aktywnie włączali się do zabawy i śpiewali szlagiery minionych lat. Zadbano również o inne wrażenia artystyczne. Pokaz tańca absolwentów i jednocześnie uczniów Szkoły Tańca Astra wzbudził zachwyt wszystkich obecnych.
Goście mogli również potańczyć przy rytmach muzyki na żywo dzięki Panu Norbertowi Jarzębińskiemu, który prowadzi zespół Omega Music, a tego dnia zagrał dla Seniorów bezpłatnie.
Nie należy zapomnieć o pysznym poczęstunku. Dziękujemy wszystkim Paniom, które przygotowały wspaniałe wypieki. A ponieważ tradycja w narodzie nie gnie, do zobaczenia za rok.